Тел.: +38 (093) 453-98-28

Тел.: +38 (095) 759-36-26

Звернення директора ТОВ "завод Теплоінтех" Шевченка В.М. щодо роботи підприємства у 2014 р.

Шановні співвітчизники, постачальники, клієнти, дружні нам громадяни інших країн. Я, Шевченко Владислав, в силу обставин, що склалися у нашій державі маю повідомити, що я є перш за все захисником своєї Батьківщини, і тільки потім - директором ТОВ "завод Теплоінтех", і тому до стабілізації військово-політичної ситуації в країні, і відсічі збройної агресії Московії на сході України, робота підприємства тимчасово (сподіваюсь) зупиняється з об`єктивної причини:

Звернення директора ТОВ завод Теплоінтех Шевченка В.М. щодо роботи підприємства з 2016 р.

Шановні співвітчизники, постачальники, клієнти, дружні нам громадяни інших країн. Завдання зі стримування першого удару агресії Московії виконано, добровольчі батальйоні, в одному з яких воював я, свою роль виконали, дали можливість у тилу реформувати армію, провести кілька хвиль мобілізації, внести життєвонеобхідні зміни до законодавства. Після того, як фронт було повністю взято під контроль регулярною армією ЗСУ, добровольчі батальйони було розформовано, і я повернувся до управління фірмою. Продовжуємо будувати нашу країну, але пам'ятаймо, в якому місці грядки слід поливали оливою, де закопано кулемет ;)

У 2021-му році міжнародна організація МОМ надала допомогу для учасників бойових дій на розвиток бізнесу.

Висловлюю щиру вдячність нашим міжнародним партнерам, у першу чергу за союзну підтримку. Для нас дуже важливо відчувати братерське плече дружніх країн у період загострення загрози нового вторгнення Московії в Україну. Тим цінніше для ветеранів отримати також матеріальну підтримку у вигляді закупівлі необхідного обладнання , що відповідає профілю фірми. Подароване МОМ обладнання у вигляді віброрейки для бетонів, і затиральної машини шліфмашини по бетону є відчутною допомогою, і дозволяють відчути Вашу підтримку. Зробимо східний фланг сильнішим разом! :)