Тел.: +38 (093) 453-98-28

Тел.: +38 (095) 759-36-26

Наливні промислові підлоги, Полтава, Київ

Найбільш оптимальним покриттям підлоги для великих площ (в плані екологічної безпеки, цінової доступності, легкості використання, довговічності і т.д.) є наливні підлоги, нанесені на бетонну основу.

Влаштування наливних промислових підлог

наливные,полы,полимерные,промышленные,эпоксидные,полиуретановые,полы,покрытия,полов Наливні промислові підлоги відрізняються полімером, шо входить до складу покриття підлоги. В залежності від необхідних характеристик покриття підлоги полімерні покриття бувають на епоксидних смолах, поліуретанових смолах, іноді на метилметакрилатній основі. Товщина наливної підлоги впливає на ступінь навантаження, яке підлога зможе витримувати тривалий час без руйнування. Для легких навантажень використовується знепилювальне тонке поліуретанове або епоксидне просочувально-фарбувальне покриття товщиною 0,3-0,8 мм. Для легкого і середнього навантаження – самовирівнювальні підлоги товщиною 0,8 – 2,0 мм. Для середніх та тяжких навантажень оптимальною товщиною наливної підлоги є 2,0 – 4,0 мм. При необхідності екплуатації в умовах дуже тяжких навантажень виконують влаштування полімерних стяжок (товщиною понад 6,0 мм). В залежності від товщини напольного покриття, вартість наливних підлог може відрізнятись в кулька разів. Наступна з класифікацій наливних промислових підлог – класифікація за типом розчинника. Розчинник потрібен для зменьшення в'язкості і підвищення зручності вкладання наливної підлоги. Основний недолік розчиннику – різкий запах (зникає після полімеризації). На сьогодняшній день вже існують смоли для влаштування наливних промислових підлог, що не потребують додавання розчинників, але й ціна на них вища.

Переваги влаштування поліуретанових покриттів промислових підлог:

Наливні промислові підлоги на поліуретановій основі відрізняються поєднанням високої твердості і еластичності, необхідної для експлуатації в приміщеннях з постійною вібрацією або рухливістю підлоги, а також за жорстких абразивних навантажень. Поліуретанові наливні підлоги володіють низкою серйозних переваг перед іншими поширеними покриттями (кахлі, лінолеум, паркет, інші...) внаслідок безперечних переваг за цілою низкою параметрів: механічна міцність, висока стійкість до ударних навантажень, абразивостійкість, слабке витирання, висока хімічна стійкість в агресивних середовищах, довговічність. Можливість варіювання наливним фінішним покриттям у широкому діапазоні властивостей і різноманітністю варіантів фінішної полімерної промислової підлоги дозволяють створити покриття абсолютно з будь-якими пред'явленими експлуатаційними вимогами. Влаштування поліуретанових наливних підлог отримало широке поширення на неопалювальних виробництвах і в приміщеннях з низькими температурами. Поліуретанові наливні підлоги відрізняються еластичністю, коаще інших наливних підлог переносять жорсткі абразивні навантаження. У порівнянні з епоксидними підлогами, поліуретанові підлоги володіють більшою ударостійкістю. Поліуретанова підлога менш чутлива до руйнування спіднього бетонного покриття (тріщини до 1 мм). Краще епоксидних підлог експлуатуються при перепадах температур та частою або тривалою вібрацією підлоги. Влаштування поліуретанових покриттів підлог окупаєтся при експлуатації за рахунок довговічності (відсутність необхідності ремонту) і високої надійності.

Переваги влаштування наливних епоксидних наливних підлог:

Епоксидні наливні підлоги частіше всього застосовується в закритих промислових приміщеннях наливные,полиуретановые,полы,полимерные,промышленные,эпоксидные,покрытия,полов,полы з температурою повітря від 0 до +50 Цельсія (оптимальна температура +10). Епоксидні підлоги характеризуються високою стійкістю до хімічних руйнувань, володіють високою жорсткістю і твердістю, здатні витримувати суттєві механічні навантаження. Епоксидні покриття промислових підлог отримали широке застосування, як влаштування покриття підлоги для підземних паркингів, автомайстерень і мийок.

Переваги влаштування епоксидно-поліуретанових наливних підлог:

Епоксидно-уретанові наливні промислові підлоги широко застосовуються в місцях з високою інтенсивністю руху - підлоги в паркінгу, підлоги на платформах. Епоксидно-уретанові наливні промислові підлоги стійкі до хімічних руйнувань, рівень еластичності наближений до поліуретанових наливних підлог, а від епоксидних підлог отримали здатність тривалий час не витиратися. Зрештою, епоксидно-уретанові підлоги це жорстко-еластичні системи подвищеної міцності. Епоксидні та поліуретанові промислові наливні підлоги абсолютно не шкідливі (у нанесеному стані). Нажаль, засоби боротьби з запилюванням бетонної основи не гарантують повну відсутність запилювання, проте нанесені наливні покриття справляються з цим завданням і повністю виключають запилювання бетонної основи.наливные,полиуретановые,эпоксидные,покрытия,полов,полы,полы,полимерные,промышленные Безпилові наливні підлоги ідеально підходять для харчової промисловості і медичних закладів. Ще одніє важливою особливістю полімерних підлог є відсутність іскор від удару металевими предметами. З урахуванням цієї особливості наливні підоги широко застосовують на пожежонебезпечних і вибухонебезпечних об`єктах (випробувальні хімічні лабораторії, нафтопереробка, тощо). Окрім того полімерні підлоги є помірнонебезпечними за рівнем токсичності при сгорянні, та такими, що слабко розповсюджують вогонь при горінні. У порівнянні з іншими покриттми підлог наливні підлоги відрізняються високою хімічною стійкістю (розчини кислот та лугів, мінеральних мастил, емульсій, тощо). Цей факт надає непідробний інтерес до полімерних підлог у виробничих підприємств. Поруч з іншими штучними й рулонними покриттями наливні підлоги відрізняються в кращий бік відсутністю швів. Єдиним аналогом є лінолеум з провареними швами. Таке напольне покриття більш декоративне, проте за іншими параметрами не зрівняється з полімерною підлогою. (придатне лише для пішохідних навантажень). Відсутність швів робить наливні підлоги абсолютно герметичними ( при вологому прибиранні вода не проникає до основи, і як наслідок збільшується строк служби напольного покриття). На подібному покритті не заводяться бактерії та мікроорганізми (вкрай важливо для медичних закладів і харчових виробництв). Полімерні підлоги допускають машинне прибирання, а за сильного забруднення наливні підлоги можна прибирати і активними майними рідинами. За дотримання технології влаштування наливної підлоги , експлуатації та грамотному підборі оптимального наповнювача (залежить від присутніх руйнівних факторів) строк служби наливної підлоги може складати 40 (сорок) років, а іноді і більше. Наливні підлоги характеризуються стійкістю до вібраційних, ударних, та рухомих навантажень. (падіння предметів, вібрації від обладнання, рух ручних візків ). Витримують сильні термоудари. Здатні загладжувати невеликі тріщини в основі підлоги до одного (1) мм.

Збираючи наведені вище переваги наливної підлоги отримуємо наступний список переваг влаштування наливної підлоги:

- Безпиловість;

наливные,промышленные,эпоксидные,полимерные,покрытия,полов,полиуретановые,полы,полы

- Безпечність;

- Довговічність;

- Монолітність (безшовність);

- Еластичність;

- Універсальність;

- Естетичність;

- Хімічна стійкість

- Зручність укладання;

- Можливість машинного прибирання;

- Безіскровість;

- Пожежобезпечність;

- Стійкість до ударних та вібраційних навантажень.

У зв`язку з настільки широким списком корисних властивостей наливних підлог (задовольняють будь-які експлуатаційні вимоги і декоративні потреби) наливні підлоги знайшли застосування у всіх галузях діяльності людини. Ось лише невеликий перелік приміщень, у які наливні підлоги ідеально вписуються за усіма параметрами:

Різноманітні підприємства та цехи:

Підприємства хімічної промисловості;
Підприємства електронної промисловості;
Підприємства машинобудування та металообробки;
Підприємства атомної промисловості та енергетики;
Підприємства легкої промисловості;
Підприємства фармацевтичної промисловості;
Підприємства целюлозно-паперової промисловості.

Загальні споруди:

Складські приміщення;
багатоповерхові парковки та гаражі (паркінги);
Автосервіси та автомайстерні;
Холодокомбінати;
Ангари літаків;
Типографії.

Споруди, що пред`являють підвищену вибагливість до декоративних особливостей полімерної підлоги:

Адміністративно-офісні приміщення;
Басейни;
Ресторани та інші підприємства громадського харчування;
Готелі;
Телестудії.
Автосалони;
Медичні заклади та аптеки;
Розважальні та ігрові центри;
Торгівельні та виставкові зали.

Завод «Теплоінтех» пропонує влаштування наливних промислових підлог різних типів та конструкцій. Працюємо в містах Полтава Харків Кременчук Комсомольськ Київ Суми та ін.